Софа Ефрі
Тип виробу Прямий
Тип тканини Базовий
Довжина (см.)205
Глибина (см.)106
Висота (см.)90
Можливість розкладанняРозкладний
Механізм диванаВикатний
Ширина спального місця180 см
Довжина спального місця203 см
Анатомічні властивостіТак
НаповненняПружинний блок Bonnel | ПінополіуретанКаркасДерев'яний брус
ПідлокітникиТак
Тип підлокітникаЗ накладкою
Висувний ящик2Декоративна подушка2 шт.
НіжкиБез ніжок
Гарантійний термін18 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DANIRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 см |
| Глибина | 106 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 203 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, залежний пружинний блок, Боннель, Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 22 358 ₴












