Характеристики
| Жорсткiсть 1 | Вище середньої |
|---|---|
| Жорсткiсть 2 | Середня |
| Висота | До 21 см |
| Навантаження | До 130 кг |
| Гарантiя | 5 рокiв |
| Зима/Літо | Так |
| Євроборт | По периметру |
| Захисне полотно | SpanShutz (Це міцне неткане полотно, що володіє відмінною гігроскопічністю. Спанбонд дає можливість рівномірно розділяти навантаження, надаючи тим самим матрацу велику міцність.) |
| Ортопедична піна | Ortho-Schaum (Високоеластичний, гіпоалергенний штучний матеріал з подвійною комірчастою структурою. Піна найбільш точно підлаштовується до анатомії тіла, забезпечує ідеальну підтримку хребта і гарантує збалансований мікроклімат сну.) |
| Пружинний блок | Pocket Spring (5 зон) 14 см (В даному виді пружинних блоків використовується новітня система розташування пружин. Завдяки розподілу по зонах забезпечується надійна підтримка всього тіла, а матрац має кращі анатомічні якості.) |
| Латексований кокос | 1000 гр/кв.м (Екологічний і гіпоалергенний матеріал з натурального кокосового волокна, просоченого латексом. Пружний і довговічний. Склад: кокосове волокно 70%, латекс 30%.) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Брайтекс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 21 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 130 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Размер спального места | |
| Розмір | 180х200, 180х190, 160х200, 160х190, 140х200, 140х190, 120х200, 120х190, 90х200, 90х190, 80х200, 80х190 |
Информация для заказа
- Цена: 13 178,62 ₴
- Способ упаковки: двойная полиэтиленовая фабричная упаковка



