Кутовий Диван Армандо
Елегантний кутовий диван Армандо внесе атмосферу вишуканості у вашу вітальню чи спальню. Він привертає увагу своїм простим і водночас елегантним стилем. Нам вдалося досягти ідеального поєднання функціональності та яскравої зовнішності.
Матрац висотою 15 см та ортопедичне наповнення дозволяє використовувати дану модель для щоденного сну.
Модель Армандо легко трансформується у ліжко з повноцінним спальним місцем 203 х 155 м.
А надійний механізм розкладки Дельфін легко розкладається що дозволяє використовувати його кожного дня.
Важливою складовою є практичність. Саме це можна сказати про Армандо.
Містка ніша для білизни під сидінням, є незамінною складовою практичного дивану.
Висока міцність завдяки каркасу з натурального дерев'яного бруса, довговічного та екологічного матеріалу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 224 см |
| Глубина | 160 см |
| Высота с учетом спинки | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 203 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | ватин, зависимый пружинный блок, Боннель, Поролон, термовойлок |
- Цена: от 28 246 ₴







