Розкладна софа для щоденного сну Аванті Допіо
Доповнює простір вдома із розумом, забезпечує ідеальне розташування та пропонує незабутній сон без жодних обмежень.
Прямолінійні форми софи ідеально впишуться у будь-який стиль інтер'єру.
Головна відмінність цієї софи у порівнянні з іншими — відсутність боковин, що сприяє зниженню візуального навантаження у кімнаті, створює відчуття простору і додає легкості в інтер'єрі.
Софа Аванті Допіо укомплектована мобільними підлокітниками з невеликим комфортним вигином. Для щоденного використання саме те, що потрібно.
В основі софи є містка ніша, яка призначена для зберігання постільної білизни, ковдр, подушок або інших речей. Доступ до них забезпечується завдяки легкій системі трансформації, яка дозволяє швидко і без зусиль отримати доступ до потрібних речей.
Щодо розкладного механізму "єврокнижка", його використання не вимагає значних зусиль або особливих навичок.
Для трансформації софи в ліжко, просто витягніть сидіння на себе до опори, а потім опустіть спинку на звільнене місце. Цей легкий процес розкладки, забезпечує зручність користування диваном у повсякденному житті.
Вона підходить як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів, завдяки своїй універсальності та привабливому дизайну.
Софа виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечують її довговічність та стійкість до щоденного використання.
Укомплектуйте софу пружинним блоком Pocket Spring, і вона стане комфортним місцем для спокійного щоденного сну.
Софа Аванті Допіо є чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт, функціональність, економію простору в домі та стильний вигляд меблів.
Обираючи софу Аванті Допіо, Ви отримуєте високоякісний та довговічний виріб, який слугуватиме Вам протягом багатьох років.
►Безкоштовна консультація за номером (096) 538 93 65
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Ціну у категорії тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 см |
| Глубина | 84 см |
| Высота с учетом спинки | 82 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 192 см |
| Ширина спального места | 140 см |
- Цена: от 15 295 ₴






