Кутовий Диван Берінга
Кутовий Диван Берінга — один з улюбленців наших покупців. Він привертає увагу своїм простим і водночас елегантним стилем. Нам вдалося досягти ідеального поєднання функціональності та яскравої зовнішності.
Матрац висотою 15 см та ортопедичне наповнення дозволяє використовувати дану модель для щоденного сну.
Модель Берінга легко трансформується у ліжко з повноцінним спальним місцем 215 х 120 м.
А надійний механізм розкладки Конрад легко розкладається що дозволяє використовувати його кожного дня.
Важливою складовою є практичність. Саме це можна сказати про модель Берінга.
Містка ніша для білизни під сидінням, є незамінною складовою практичного дивану.
Висока міцність завдяки каркасу з натурального дерев'яного бруса, довговічного та екологічного матеріалу.
►Безкоштовна консультація за номером (096) 538 93 65
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | угловые диваны |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 265 см |
| Глубина | 160 см |
| Высота с учетом спинки | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 215 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, Боннель, Поролон |
- Цена: 40 608 ₴









