Диван Gelato — це як танець світла і тіні на полотні сучасного дизайну
Витончена гармонія ліній та форм створює враження, наче сам диван оживає, розцвітаючи в естетичному спектрі.
Вигадливість форми природно перетікає від легкості повітряної кулі до інтригуючого геометричного калейдоскопа.
Цей диван — не просто меблі, а власний витвір мистецтва, де кожен елемент мовчазно розповідає свою унікальну історію.
Gelato — це про приголомшливий комфорт, втілений у розкладному механізмі Puma, що дозволяє перетворити цей шедевр в зручне спальне місце 150x202 см
Німецька піна, використана у наповненні, відома своєю високою еластичністю та довговічністю. Вона адаптується до Вашого тіла, надаючи м'якість та опору кожної миті.
Незалежний пружинний блок Pocket Spring забезпечує ідеальну підтримку для кожної частини Вашого тіла, розподіляючи тиск та забезпечуючи найвищий рівень комфорту. Ця технологія дозволяє насолоджуватися відпочинком без будь-яких неприємностей, а пружинний блок відмінно адаптується до Вашого тіла навіть під час довготривалого використання.
Зануртеся у світ вишуканого дизайну та неперевершеного комфорту.
Gelato створений для того, щоб ви відчули кожен момент, проведений на його елегантних обіймах.
►Безкоштовна консультація за номером (096) 538 93 65
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Ціну у категорії тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 250 |
| Глибина (см.) | 115 |
| Висота (см.) | 92 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пума |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Пінополіуретан , Пружинна Змійка Zig-Zag, Незалежний пружинний блок Pocket Spring |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Ніша для білизни | Без ніші |
| Ніжки | Без ніжок |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 см |
| Глубина | 115 см |
| Высота с учетом спинки | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 205 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, ватин иглопробивной, независимый пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 46 391 ₴






