Розкладна софа для щоденного сну Лозанна Н
Доповнює простір вдома із розумом, забезпечує ідеальне розташування та пропонує незабутній сон без жодних обмежень.
Прямолінійні форми софи ідеально впишуться у будь-який стиль інтер'єру.
В основі софи є містка ніша, яка призначена для зберігання постільної білизни, ковдр, подушок або інших речей. Доступ до них забезпечується завдяки легкій системі трансформації, яка дозволяє швидко і без зусиль отримати доступ до потрібних речей.
Щодо розкладного механізму "єврокнижка", його використання не вимагає значних зусиль або особливих навичок.
Для трансформації софи в ліжко, просто витягніть сидіння на себе до опори, а потім опустіть спинку на звільнене місце. Цей легкий процес розкладки, забезпечує зручність користування диваном у повсякденному житті.
Вона підходить як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів, завдяки своїй універсальності та привабливому дизайну.
Софа виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечують її довговічність та стійкість до щоденного використання.
Софа Лозанна Н є чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт, функціональність, економію простору в домі та стильний вигляд меблів.
Обираючи дивани від магазину меблів "Матраскін", Ви отримуєте високоякісний та довговічний виріб, який слугуватиме Вам протягом багатьох років.
►Безкоштовна консультація за номером (096) 538 93 65
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Ціну у категорії тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 232 |
| Глибина (см.) | 103 |
| Висота (см.) | 90 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Єврокнижка |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Наповнення | Пінополіуретан | Пружинна змійка | Пружинний блок |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Підлокітники | Так |
| Тип підлокітника | З коробом |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Ніжки | Без ніжок |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 232 см |
| Глубина | 103 см |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 192 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, зависимый пружинный блок, Боннель, Поролон |
- Цена: от 23 536 ₴












