Кутовий диван Луна від магазину Матраскін — це більше, ніж просто диван.
Це уособлення елегантності, комфорту та простору. Цей шедевр меблевого дизайну наділений системою розкладання "пантограф", що гарантує легкість та швидкість перетворення на спальне місце розміром 215 x 155 см.
Що стосується комфорту, він забезпечується завдяки ортопедичному наповненню Pocket Spring, яке ретельно адаптується до форми Вашого тіла, надаючи ідеальні умови для відпочинку.
Деталі габаритів (ширина - 258 х 160 см, висота - 108 см, глибина - 100 см) були ретельно продумані, щоб диван ідеально доповнював Ваш інтер'єр.
Супроводжується нестандартними подушками, які можна по-різному вкладати й переглядати улюблений фільм забувши про дискомфорт у шиї.
Модель, яка зображена на фото, виконана у тканині Fossil Mostaza, що додає їй ексклюзивного і стильного вигляду.
Кутовий диван Луна не тільки стане родзинкою Вашої вітальні, але й виразом Вашого вишуканого смаку.
З Daniro Ви отримуєте більше, ніж просто меблі. Ви отримуєте поєднання неперевершеного комфорту, вишуканого дизайну та бездоганної якості, що зробить Ваш дім ще більш комфортним і стильним місцем.
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Кутовий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 258 |
| Глибина (см.) | 100 |
| Ширина (см.) | 160 |
| Висота (см.) | 110 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пантограф |
| Ширина спального місця | 155 см |
| Довжина спального місця | 215 см |
| Тип спального місця | Для щоденного сну |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Наповнення | Незалежний пружинний блок | Пінополіуретан | Пружинна змійка |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Ніжки | На ніжках |
|
►Під замовлення можна підібрати тканину.
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини. Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | угловые диваны |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 258 см |
| Глубина | 160 см |
| Высота с учетом спинки | 110 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 215 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | независимый пружинный блок, термовойлок, синтепон, пенополиуретан |
- Цена: от 37 089 ₴







