Софа Луна — це не просто виріб для відпочинку, а елемент інтер'єру, який перевершує звичайні стандарти.
Цей шедевр меблевого дизайну наділений системою розкладання "пантограф", що гарантує легкість та швидкість перетворення на спальне місце розміром 150 x 192 см
Що стосується комфорту, він забезпечується завдяки ортопедичному наповненню Pocket Spring, яке відмінно адаптується до форми Вашого тіла, надаючи ідеальні умови для відпочинку.
Деталі габаритів (довжина - 234 см, висота - 110 см, глибина - 100 см) були ретельно продумані, щоб диван ідеально доповнював Ваш інтер'єр.
Супроводжується нестандартними подушками, які можна по-різному вкладати й переглядати улюблений фільм забувши про дискомфорт у шиї.
Модель, яка зображена на фото, виконана у тканині Bloq, що додає їй ексклюзивного і модного вигляду.
Софа Луна не тільки стане родзинкою Вашої вітальні, але й виразом Вашого вишуканого смаку.
З диванами від магазину "Матраскін" Ви отримуєте більше, ніж просто меблі. Ви отримуєте поєднання неперевершеного комфорту, вишуканого дизайну та бездоганної якості, що зробить Ваш дім ще більш комфортним і стильним місцем.
►Безкоштовна консультація за номером (096) 538 93 65
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Ціну у категорії тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Ander mini II |
| Довжина (см.) | 234 |
| Глибина (см.) | 100 |
| Висота (см.) | 110 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пантограф |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Незалежний пружинний блок | Пінополіуретан | Пружинна змійка |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Підлокітники | Так |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Ніжки | На ніжках |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 234 см |
| Глубина | 100 см |
| Высота с учетом спинки | 110 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 192 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, ватин иглопробивной, независимый пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 26 963 ₴












