Розкладна софа для щоденного сну Порто
Завдяки своїй компактності, софа Порто створена для стильного мінімалістичного інтер'єру, оптимізуючи простір та ефективно використовуючи місце.
Комфорт спальної частини відповідає рівню стандартного, просторого дивана.
Основна перевага софи Порто в порівнянні з іншими полягає в тому, що вона не має боковин і це сприяє зменшенню перевантаження кімнати, створює атмосферу простору та надає легкість інтер'єру.
Софа Порто має два підлокітники, які фіксовані на блискавці й при потребі легко та швидко знімаються.
В основі софи є містка ніша, яка призначена для зберігання постільної білизни, ковдр, подушок або інших речей. Доступ до них забезпечується завдяки легкій системі трансформації, яка дозволяє швидко і без зусиль отримати доступ до потрібних речей.
Щодо розкладного механізму "єврокнижка", його використання не вимагає значних зусиль або особливих навичок. Для трансформації дивана в ліжко, просто витягніть сидіння на себе до опори, а потім опустіть спинку на звільнене місце. Цей легкий процес розкладки, забезпечує зручність користування диваном у повсякденному житті.
Софа Порто — відмінний варіант для тих, хто цінує комфорт, практичність, економію простору та оригінальний вигляд меблів. Вона відповідає як сучасним, так і класичним інтер'єрам завдяки своїй універсальності та цікавому дизайну.
Обравши софу Порто, Ви отримуєте якісний та довговічний виріб, який прослужить Вам протягом тривалого часу.
Софа Порто виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують її довговічність та стійкість до щоденного використання.
Крім того, софа Порто доступний у різноманітних кольорах та тканинах, що дозволяє Вам легко підібрати потрібний варіант для Вашого інтер'єру та особистих вподобань.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 192 |
| Глибина (см.) | 102 |
| Висота (см.) | 90 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Єврокнижка |
| Ширина спального місця | 153 см |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Наповнення | Пінополіуретан | Пружинна змійка | Пружинний блок |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Підлокітники | Так |
| Тип підлокітника | М'які |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Ніжки | Без ніжок |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Ціну у категорії тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 см |
| Глубина | 102 см |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 192 см |
| Ширина спального места | 153 см |
- Цена: от 21 182 ₴













