Rebecca — витонченість і романтика у кожній деталі!
Диван Rebecca — це вишукане поєднання елегантності, комфорту та функціональності, яке створює ідеальну атмосферу затишку у вашому домі. Високі металеві ніжки додають моделі легкості та сучасного характеру, роблячи її гармонійним доповненням інтер’єру. Великі, об’ємні подушки не лише забезпечують максимальний комфорт, але й дарують м’якість та відчуття справжнього домашнього тепла.
Особливий романтичний дизайн дивана Rebecca перетворює його на центральний акцент у будь-якому просторі. Завдяки своїй універсальності та привабливості, він однаково добре впишеться як у сучасний мінімалістичний інтер’єр, так і в більш традиційний стиль. Ця модель гармонійно поєднує стиль, практичність і високі стандарти комфорту.
Диван Rebecca — це не просто меблі, це місце, де ви зможете насолоджуватися спокоєм, відновлювати сили та проводити приємні моменти в затишній атмосфері вашого дому.
*Модель на фото зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 243 |
| Глибина (см.) | 119 |
| Висота (см.) | 105 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пантограф |
| Ширина спального місця | 170 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Незалежний пружинний блок | Пінополіуретан | Пружинна змійка |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Підлокітники | Так |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Ніжки | На ніжках |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 243 см |
| Глубина | 119 см |
| Высота с учетом спинки | 105 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 170 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, ватин иглопробивной, независимый пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 37 077 ₴











