Софа Teamo — це не тільки місце для відпочинку, проте й елегантна творчість, що заполонить Ваше серце
Елегантна та зручна, втілює у собі унікальний стиль та вишуканість. Її вузькі, вигнуті боковини надають легкості та вишуканості.
Загальна довжина софи — 225 см, що максимально зручно для її розміщення.
Розмір спального місця 145х195 см гарантує Вам комфортний сон та відпочинок, а інноваційне наповнення, яке включає німецьку піну та незалежний пружинний блок Pocket Spring, забезпечує найвищий рівень комфорту протягом усіх моментів, які Ви проведете на софі Teamo.
Завдяки дерев'яному каркасу, софа Teamo поєднує у собі не лише стиль, але й міцність.
Металеві високі ніжки — це не тільки стійка підтримка, але й стильний акцент, що додає сучасності інтер'єру. Їх елегантний дизайн виділяється чистими лініями, які гармонійно поєднаються із будь-яким стилем.
Зручність, елегантність і функціональність об'єднуються в Teamo, створюючи ідеальний меблевий акцент для будь-якої оселі чи кабінету.
Розкрийте нові грані Вашого власного стилю та впевненості з дизайнерською софою Teamo. Вона стане не лише частиною інтер'єру, але й особистим висловлюванням Вашого вишуканого смаку та життєвого стилю.
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 225 |
| Глибина (см.) | 105 |
| Висота (см.) | 88 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пантограф |
| Ширина спального місця | 142 см |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Незалежний пружинний блок Pocket Spring, Пінополіуретан | Пружинна змійка |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Ніша для білизни | З нішею |
| Ніжки | На ніжках |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 см |
| Глубина | 105 см |
| Высота с учетом спинки | 88 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 192 см |
| Ширина спального места | 142 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, ватин иглопробивной, независимый пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 30 601 ₴









