Кутовий Диван SHADOW
Кутовий Диван SHADOW – це стильне та сучасне рішення для вашої квартири. Він підкорить вас своїм витонченим дизайном. Адже він має все, що потрібно аби дивувати та захоплювати вас та ваших гостей, як зовнішнім виглядом, так і неперевершеним комфортом.
Матрац висотою 18 см та ортопедичне наповнення дозволяє використовувати дану модель для щоденного сну.
Модель SHADOW легко трансформується у ліжко з повноцінним спальним місцем 240 х 170 м.
А надійний механізм розкладки Єврокнижка легко розкладається що дозволяє використовувати його кожного дня.
Важливою складовою є практичність. Саме це можна сказати про модель SHADOW.
Містка ніша для білизни під сидінням, є незамінною складовою практичного дивану.
Висока міцність завдяки каркасу з натурального дерев'яного бруса, довговічного та екологічного матеріалу.
► Під замовлення можна підібрати тканину.
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Кутовий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 310 |
| Глибина (см.) | 136 |
| Ширина (см.) | 180 |
| Висота (см.) | 90 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пантограф |
| Ширина спального місця | 170 см |
| Довжина спального місця | 240 см |
| Тип спального місця | Для щоденного сну |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Наповнення | Пружинний блок Bonnel | Пінополіуретан | Пружинна змійка |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Ніжки | Без ніжок |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | угловые диваны |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 см |
| Глубина | 180 см |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 240 см |
| Ширина спального места | 170 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | независимый пружинный блок, термовойлок, синтепон, пенополиуретан |
- Цена: от 40 608 ₴











