Софа SHADOW – це стильне та сучасне рішення для вашої квартири. Він підкорить вас своїм витонченим дизайном. Адже він має все, що потрібно аби дивувати та захоплювати вас та ваших гостей, як зовнішнім виглядом, так і неперевершеним комфортом.
Матрац висотою 18 см та ортопедичне наповнення дозволяє використовувати дану модель для щоденного сну.
Модель SHADOW легко трансформується у ліжко з повноцінним спальним місцем 192 х 170 м.
А надійний механізм розкладки Єврокнижка легко розкладається що дозволяє використовувати його кожного дня.
Важливою складовою є практичність. Саме це можна сказати про модель SHADOW.
Містка ніша для білизни під сидінням, є незамінною складовою практичного дивану.
Висока міцність завдяки каркасу з натурального дерев'яного бруса, довговічного та екологічного матеріалу.
*Модель на фото може бути зображена НЕ в базовій категорії тканини.
Категорію тканини моделі з фото уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Тип виробу | Прямий |
|---|---|
| Тип тканини | Базовий |
| Довжина (см.) | 255 |
| Глибина (см.) | 136 |
| Висота (см.) | 90 |
| Можливість розкладання | Розкладний |
| Механізм дивана | Пантограф |
| Ширина спального місця | 170 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Анатомічні властивості | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Пружинний блок Bonnel | Пінополіуретан | Пружинна змійка |
| Каркас | Дерев'яний брус |
| Підлокітники | Так |
| Тип підлокітника | Тканинні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Ніжки | Без ніжок |
| Гарантійний термін | 18 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DANIRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | софа |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 255 см |
| Глубина | 136 см |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 170 см |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, ватин иглопробивной, независимый пружинный блок, пенополиуретан |
- Цена: от 35 899 ₴










