-
Подушка класична VERDE CLASSIC Верде Классік
-
Ширина, см 40
-
Довжина, см 60
-
Висота, см 14 см
-
Тип чохла знімний
-
Тканина чохла Organic + Algua з 3d-сіткою
-
Наповнювач піна з "ефектом пам'яті" Memory
-
Форма класична
-
Тип сну універсальний
- Чохол Organic + Algua
- 3D сітка
- Піна Nuvola di Memoria
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Форма | Прямоугольная |
| Наполнитель | Мемориформ |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Анатомические свойства | Да |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 58 см |
| Ширина подушки | 37 см |
| Высота подушки | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 737 ₴






