Подушка Freedom Classic Фрідом Классік
-
Ширина, см 37
-
Довжина, см 57
-
Висота, см 12
-
Тип чохла знімний
-
Тканина чохла Стрейч
- Форма - класична
- Зовнішній чохол - знімний, тканина чохла -стрейч
- Наповнювач - комфортна піна
- Тип сну - на боці та на животі
-
*зовнішній вигляд подушок (чохол) нерегламентований і може відрізнятися від товарів на фото.
-
Наповнювач
Комфортна піна
-
Форма
класична
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 57 см |
| Ширина подушки | 37 см |
| Высота подушки | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Анатомические свойства | Да |
Информация для заказа
- Цена: 651 ₴




