Подушка ортопедична міні Day&Night Memory День Ночь Меморі
-
Ширина, см 31
-
Довжина, см 49
-
Тип чохла знімний
-
Тканина чохла стрейч з 3d-сіткою
-
Наповнювач піна з "ефектом пам'яті" Memory
-
Форма ортопедична
-
Наповнювач піна з "ефектом пам'яті" Memory
-
Тип сну універсальний
- Форма - ортопедична
- Тканина чохла - стрейч з 3d-сіткою
- Тип чохла - знімний
- Наповнювач - піна з "ефектом пам'яті" Memory
- Тип сну - на спині
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 49 см |
| Ширина подушки | 31 см |
| Высота подушки | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Анатомические свойства | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 148 ₴






