Наматрацник Freedom Lux
-
Ширина, см 70, 80, 90, 120,140, 150, 160, 180, 200
-
Довжина, см 190, 200
-
Наповнювач Силіконізовані поліефірні волокна
-
Тканина Мікрофібра. кулір
-
Метод кріплення За допомогою бортика із трикотажної тканини з резинкою
-
Ступінь захисту 2
- Метод кріплення - за допомогою бортика із трикотажної тканини з резинкою
- Тканина - Мікрофібра, кулір
- Наповнювач №1 - силіконізовані поліефірні волокна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Екатеринославские мебельные мастерские |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип | Наматрасник |
| Размер | 70x190 |
| Особенность изделия | Защитный |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры подушки | |
| Высота подушки | 12 см |
| Длина подушки | 57 см |
| Ширина подушки | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество подушек в наборе | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 808 ₴




