Pansy — матрац, створений для тих, хто шукає ідеальний баланс комфорту та підтримки.
Унікальна система Pocket Spring забезпечує індивідуальну підтримку кожної зони тіла, мінімізуючи тиск на м’язи та суглоби.
Шар Memory ніжно огортає, даруючи відчуття легкості та релаксації. Завдяки Air Foam, матрац зберігає приємну м'якість і забезпечує природну вентиляцію.
PrimeFelt додає міцності та робить конструкцію стійкою до тривалих навантажень.
Матеріали:
Memory — інноваційна піна, яка підлаштовується під контури тіла, забезпечуючи комфорт і розслаблення.
Високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний. Піна Air Foam надає ефективну підтримку для вашого тіла, сприяючи правильному вирівнюванню хребта під час сну. Вона також забезпечує приємний комфорт.
PrimeFelt — жорсткий матеріал, який стабілізує конструкцію і продовжує термін служби матрацу.
Pocket Spring— незалежні пружини, що забезпечують підтримку і зменшують точковий тиск.
Посилений євроборт MaxisEdge - посилена конструкція, яка забезпечує стабільність та захищає матрац від деформації, особливо в області країв. Завдяки цій технології матрац зберігає свою форму протягом довгого часу, а також полегшує процес використання — покращує підтримку під час сидіння чи піднімання, запобігаючи просіданню. Євроборт робить матрац не тільки міцним, але й зручним для використання протягом усього часу експлуатації.
| Висота матраца | 23см |
| Рівень комфорту | комфортно жорсткий / помірно м'який |
| Навантаження на 1 спальне місце | 180кг |
| Тип матрацу | Пружинний |
| Жорсткість сторін | 3/4, асиметрична |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Тканина чохла | Стрейч-трикотаж, Нетканий наповнювач, Захисне полотно SpunLaid |
| Наповнення | Memory, PrimeFelt, Pocket Spring, PrimeFelt, Air Foam, посилений борт по периметру MaxisEdge |
| Кріплення | Нi |
| Гарантія | 18 міс |
Пориньте в розкіш із матрацами від магазину меблів Броварів "Матраскін", де висока якість стає символом вашого вибору - вибору комфорту, розкоші та витонченості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 23 см |
| Количество зон жесткости матраса | 1 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Эффект "Зима - Лето" | Нет |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 180 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | повышенной жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Размер спального места | |
| Розмір | 180х200, 180х190, 160х200, 160х190, 140х200, 140х190, 120х200, 120х190, 90х200, 90х190, 80х200, 80х190 |
Информация для заказа
- Цена: 6 209,04 ₴
- Способ упаковки: двойная полиэтиленовая фабричная упаковка








