Пружинний блок Pocket (5 зон) - це інноваційна система незалежних пружин, упакованих в окремі текстильні мішечки. Забезпечує ідеальну підтримку тіла, розподіляючи навантаження рівномірно. Відмінний вибір для комфортного сну!
Натуральний шар Organic TermoFelt - являє собою інноваційне рішення для тих, хто цінує комфорт і натуральність. Organic TermoFelt пройшов особливу термічну обробку, завдяки якій матеріал набуває підвищеної міцності та довговічності, зберігаючи при цьому природну здатність бавовни "дихати", а також виступає екологічною альтернативою традиційним матеріалам, таким як пінополіуретан.
Навантаження на одне спальне місце 130 кг
Висота 21 см
У матраці Apollo використовується зональний пружинний блок Smart Spring Multizone, який завдяки своїй унікальній конструкції (5 зон жорсткості) забезпечує рівномірний розподіл ваги, надійну підтримку і кращі анатомічні властивості матраца, в порівнянні зі звичайним пружинним блоком.
Характеристики
| Жорсткiсть 1 | Середня |
|---|---|
| Жорсткiсть 2 | Середня |
| Висота | До 21 см |
| Навантаження | До 130 кг |
| Гарантiя | 5 рокiв |
| Зима/Літо | Так |
| Євроборт | По периметру |
| Чохол | Soft Touch (Завдяки особливому плетінню тканини з додаванням еластичних волокон, добре пропускає повітря і робить чохол міцним, зносостійким і гарантує довгий термін служби.) |
| Захисне полотно | SpanShutz (Це міцне неткане полотно, що володіє відмінною гігроскопічністю. Спанбонд дає можливість рівномірно розділяти навантаження, надаючи тим самим матрацу велику міцність.) |
| Ортопедична піна | Organic Termofelt |
| Термоповсть | Thermofiber 500 гр/м2 (Натуральний зносостійкий матеріал. Захищає м’які шари матраца від дії пружин. Рівномірно розподіляє навантаження на пружинний блок, продовжує термін служби матраца.) |
| Пружинний блок | Pocket Spring (5 зон) 14 см (В даному виді пружинних блоків використовується новітня система розташування пружин. Завдяки розподілу по зонах забезпечується надійна підтримка всього тіла, а матрац має кращі анатомічні якості.) |
| Знімний чохол | Ні |
| Вакумна скрутка | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Брайтекс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Высота | 21 см |
| Количество зон жесткости матраса | 5 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 130 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Спальный размер | Двухспальный |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | повышенной жесткости |
| Сторона матраса 2 | повышенной жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
- Цена: 10 285 ₴
- Способ упаковки: двойная полиэтиленовая фабричная упаковка





