Crocus — класичний варіант матраца, що поєднує надійність, комфорт і доступність.
Завдяки незалежним пружинам Pocket Spring, матрац гарантує правильну підтримку хребта, дозволяючи повністю розслабитися.
Шари Air Foam забезпечують м’якість і адаптивність, а PrimeFelt посилює конструкцію, роблячи її довговічною.
Матеріали:
Високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний. Піна Air Foam надає ефективну підтримку для вашого тіла, сприяючи правильному вирівнюванню хребта під час сну. Вона також забезпечує приємний комфорт.
PrimeFelt — жорсткий матеріал, який стабілізує конструкцію і продовжує термін служби матрацу.
Pocket Spring — незалежні пружини, що забезпечують підтримку і зменшують точковий тиск.
Посилений євроборт MaxisEdge - посилена конструкція, яка забезпечує стабільність та захищає матрац від деформації, особливо в області країв. Завдяки цій технології матрац зберігає свою форму протягом довгого часу, а також полегшує процес використання — покращує підтримку під час сидіння чи піднімання, запобігаючи просіданню. Євроборт робить матрац не тільки міцним, але й зручним для використання протягом усього часу експлуатації.
Crocus — універсальний вибір для комфортного та здорового сну.
| Висота матраца | 23см |
| Рівень комфорту | комфортно жорсткий / ідеальний |
| Навантаження на 1 спальне місце | 180кг |
| Тип матрацу | Пружинний |
| Жорсткість сторін | 4, симетрична |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Тканина чохла | Стрейч-трикотаж, Нетканий наповнювач, Захисне полотно SpunLaid |
| Наповнення | Air Foam, PrimeFelt, Pocket Spring, PrimeFelt, Air Foam, посилений борт по периметру MaxisEdge |
| Кріплення | Нi |
| Гарантія | 18 міс |
Пориньте в розкіш із матрацами від магазину меблів Броварів "Матраскін", де висока якість стає символом вашого вибору - вибору комфорту, розкоші та витонченості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 23 см |
| Количество зон жесткости матраса | 1 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 180 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | Средний |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Размер спального места | |
| Розмір | 180х200, 180х190, 160х200, 160х190, 140х200, 140х190, 120х200, 120х190, 90х200, 90х190, 80х200, 80х190 |
Информация для заказа
- Цена: 5 902,35 ₴
- Способ упаковки: двойная полиэтиленовая фабричная упаковка








