Saffron — це еталон природного комфорту та довговічності. Комбінуючи натуральний Latex Foam maxi і Coconut Fiber, матрац створює ідеальний баланс між м’якістю та жорсткістю.
Система незалежних пружин Pocket Spring забезпечує анатомічну підтримку, адаптуючись до вигинів вашого тіла. Завдяки жорсткому шару PrimeFelt, конструкція залишається стабільною навіть під великим навантаженням. Верхні шари сприяють ідеальній терморегуляції, а еластична піна додає комфорту.
Матеріали:
Latex Foam maxi — натуральний матеріал, що надає пружності та стійкості до деформацій.
Coconut Fiber — натуральний матеріал, що додає жорсткості і стабільності. Він не схильний до гниття за рахунок наявності в ньому полімеру лігніну, не викликає алергії, відмінно вентилюється.
PrimeFelt — жорсткий матеріал, який стабілізує конструкцію і продовжує термін служби матрацу.
Високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний. Піна Air Foam надає ефективну підтримку для вашого тіла, сприяючи правильному вирівнюванню хребта під час сну. Вона також забезпечує приємний комфорт.
Pocket Spring — незалежні пружини, що забезпечують підтримку і зменшують точковий тиск.
Посилений євроборт MaxisEdge - посилена конструкція, яка забезпечує стабільність та захищає матрац від деформації, особливо в області країв. Завдяки цій технології матрац зберігає свою форму протягом довгого часу, а також полегшує процес використання — покращує підтримку під час сидіння чи піднімання, запобігаючи просіданню. Євроборт робить матрац не тільки міцним, але й зручним для використання протягом усього часу експлуатації.
Saffron — ваш вибір для сну в гармонії з природою та технологіями.
| Висота матраца | 24см |
| Рівень комфорту | комфортно жорсткий / помірно м'який |
| Навантаження на 1 спальне місце | 180кг |
| Тип матрацу | Пружинний |
| Жорсткість сторін | 3+/4, асимметричная |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Тканина чохла | Стрейч-трикотаж, Нетканий наповнювач, Захисне полотно SpunLaid |
| Наповнення | Latex Foam maxi, Coconut Fiber, PrimeFelt, Pocket Spring, PrimeFelt, Air Foam, посилений борт по периметру MaxisEdge |
| Кріплення | Нi |
| Гарантія | 18 міс |
Пориньте в розкіш із матрацами від магазину меблів Броварів "Матраскін", (096) 538-93-65 де висока якість стає символом вашого вибору - вибору комфорту, розкоші та витонченості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 24 см |
| Количество зон жесткости матраса | 1 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 180 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | Средний |
| Сторона матраса 2 | повышенной жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Размер спального места | |
| Розмір | 180х200, 180х190, 160х200, 160х190, 140х200, 140х190, 120х200, 120х190, 90х200, 90х190, 80х200, 80х190 |
Информация для заказа
- Цена: 6 063,90 ₴
- Способ упаковки: двойная полиэтиленовая фабричная упаковка








