Aster — це сучасний матрац із інноваційними матеріалами.
Шар Memory ідеально підлаштовується під контури тіла, знімаючи напруження та забезпечуючи максимальне розслаблення.
Унікальний шар BlueTech Foam додає підтримки та створює відчуття свіжості навіть у теплі дні. Завдяки стабільності базового шару Air Foam, матрац довговічний і забезпечує рівномірний розподіл навантаження.
Матеріали:
BlueTech Foam — інноваційна блакитна піна, що забезпечує оптимальну підтримку та неперевершене відчуття прохолоди. Завдяки передовим технологіям, ця піна адаптується до форми тіла, забезпечуючи правильне розподілення навантаження та запобігаючи перегріву. BlueTech Foam допомагає зберігати комфорт протягом усієї ночі, дозволяючи вам насолоджуватися ідеальним відпочинком, навіть у спекотні ночі.
Memory — інноваційна піна, яка підлаштовується під контури тіла, забезпечуючи комфорт і розслаблення.
Високоеластична ортопедична піна Air Foam - сучасний матеріал насичений киснем, еластичний і пружний. Піна Air Foam надає ефективну підтримку для вашого тіла, сприяючи правильному вирівнюванню хребта під час сну. Вона також забезпечує приємний комфорт.
Aster — це технології для вашого ідеального сну в гармонії з комфортом.
| Висота матраца | 17см |
| Рівень комфорту | жорсткий |
| Навантаження на 1 спальне місце | 140кг |
| Тип матрацу | Безпружинний |
| Жорсткість сторін | 5/PRO, асимметричная |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Тканина чохла | Стрейч-трикотаж, Нетканий наповнювач, Захисне полотно SpunLaid |
| Наповнення | Memory, Air Foam, BlueTech Foam, PrimeFelt |
| Кріплення | Нi |
| Гарантія | 18 міс |
Пориньте в розкіш із матрацами від магазину меблів Броварів "Матраскін", (096) 538-93-65 де висока якість стає символом вашого вибору - вибору комфорту, розкоші та витонченості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Family Sleep |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 80х190 |
| Высота | 17 см |
| Количество зон жесткости матраса | 1 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 140 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | жесткий |
| Сторона матраса 2 | повышенной жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Размер спального места | |
| Розмір | 180х200, 180х190, 160х200, 160х190, 140х200, 140х190, 120х200, 120х190, 90х200, 90х190, 80х200, 80х190 |
Информация для заказа
- Цена: 6 003,36 ₴
- Способ упаковки: двойная полиэтиленовая фабричная упаковка








