Розмір:
Стіл: 1100*700 мм;
Висота: 740мм. Стілець: Ш: 425
Г: 485 В: 920 мм;
Колір: Темний горіх ( DARK WALNUT); Тканина на стільцях: Світло-коричневий.
Колір: Білий (White) Тканина на стільцях: Сіра;
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево, Гевея; Столешня: МДФ.
Товщина столешні столу: 16 мм. Товщина ніжок столу: 45 мм.
В Комплект входить 1 нерозкладний стіл та 4 стільця. Продаж лише комплектами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 4 |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Форма столешницы | квадратная |
| Раскладная столешница | Нет |
| Стул | 4 шт |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Орех темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 740 мм |
| Габаритные размеры стула | |
| Ширина стула | 425 мм |
| Глубина стула | 485 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 920 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 424 ₴












