Розмір: 1600*900; Висота: 760.
Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: Чорний матовий мрамор.
Матеріал: Ніжки і каркас: Метал; Столешня: Кераміка, товщиною 8 мм.
Стільниця столу Грінвіч виготовлена зі штучного мрамору, має гарну матову структуру, стійка до перепаду температур, ударів і царапин.
Вага столу - 69 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 13 335 ₴








