Розмір: 1400*800 мм; Висота: 760 мм.
Колір: Ніжки: Чорний;
Столешня: Кераміка білий мармур.
Столешня: Кераміка чорний мармур.
Матеріал:
Ніжки і каркас: Метал;
Столешня: Кераміка, товщиною 8 мм.
Не розкладний;
Стільниця столу Бінго виготовлена зі штучного мрамору, має гарну матову структуру, стійка до перепаду температур, ударів і подряпин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Толщина столешницы | 8 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика |
| Каркас, ножки | металл |
Информация для заказа
- Цена: 12 075 ₴












