Розмір: 1. 800(+500)*650;
2. 1100(+600)*700; Висота: 750.
Колір: Ніжки: Сірий; Столешня: Білий.
Колір: Ніжки: Сірий; Столешня: Кавовий.
Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: Чорний.
Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: Сірий.
Матеріал: Ніжки: Фарбований метал. Столешня: Загартоване скло.
Товщина столешні: 8 мм.
Уточнюйте розміри та габарити, а також комбінації кольорів стола у менеджера!
Загартоване скло - звичайне листове скло, яке спочатку нагрівають до температури загартування (650—680 °C), а потім рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Черный, Серый |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 110 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1700 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1100 мм |
| Толщина столешницы | 10 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло тонированное |
| Каркас, ножки | металл |
- Цена: 8 925 ₴












