Розмір: 1200*700; Висота: 750.
Колір: Ніжки: 1. Натуральний; 2. Чорний. Столешня: Прозоре скло.
Матеріал: Ніжки: 1. Метал з термодруком структури деревини; 2. Фарбований метал. Столешня: Загартоване скло.
Кольори уточнюйте
Товщина столешні: 8 мм.
Загартоване скло - звичайне листове скло, яке спочатку нагрівають до температури загартування (650—680 °C), а потім рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Белый, Бук натуральный, Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | каленое стекло |
| Каркас, ножки | металл |
Информация для заказа
- Цена: 5 198 ₴











