Розмір: 160*90 см, H - 76 см;
Розмір: 120*80 см, H - 76 см;
Не розкладний;
Форма прямокутника з ефектом криволінійної дошки;
Колір: під натуральну деревину, ніжки - чорний;
Матеріал: МДФ 38 мм товщиною, тонкий шар матеріалу з ефектом деревини (каширований цільнорулоний папір)
Ніжки: метал порошкова покраска, колір чорний, товщина 40*80мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 38 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ |
| Каркас, ножки | металл |
Информация для заказа
- Цена: 7 245 ₴









