Розмір: В: 98 см; Г: 51 см; Ш: 41 см;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Графітовий;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Мокрий пісок;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Попелястий;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Cірий;
Колір: Каркас: Білий; Сидіння: Світло-сірий;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Темно-сірий;
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна, поролон, тканина - велюр .
Продаж кратно 4 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Зелёный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 980 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 628 ₴










