Розмір: Висота: 86 см; Глибина: 56см Ширина: 49 см;
Висота до сидіння: 46 см
Висота спинки: 42 см
Ширина спинки: 44 см
Глибина сидіння: 38 см
Ширина сидіння: 46 см
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+штучна замша+шкірзамінник.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Бежевий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Сірий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Темно-сірий
Продаж кратно 4 шт (коробка)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 880 ₴










