Розмір: В: 95 см; Г: 34 см; Ш: 41 см
Висота до сидіння: 65 см
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: антрацит
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, екошкіра з вінтажним ефектом
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 950 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 507 ₴











