Розмір: В: 870 мм; Г: 570 мм; Ш: 580 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Аквамарин.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Капучіно.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Оливковий;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Пісочний;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Cірий.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Поролон у велюрі.
Продаж кратно 2 шт (коробка).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 570 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 664 ₴












