Розмір: В: 890 мм; Г: 560 мм; Ш: 480 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Бежевий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Карі.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Cірий.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+тканина велюр.
Продаж кратно 4 шт (коробка).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴












