Розмір: В: 860 мм; Г: 490 мм; Ш: 430 мм.
Колір: Каркас: Білий; Сидіння: Світло-сірий.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Бежевий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Темно-сірий.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр.
Продаж кратно 4 шт (коробка).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 860 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴











