Розмір: В: 800 мм; Г: 500 мм; Ш: 570 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: капучіно
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: сірий кварц
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+поролон+ мікрофібра з вінтажним ефектом
Ніжки: метал, діаметр 28 мм, товщина стінки 1,2 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 800 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 782 ₴












