Розмір: В: 87 см; Г: 40 см; Ш: 43 см;
Ширина сидіння: 41,5 см;
Глибина сидіння: 39 см;
Висота спинки: 41 см;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Велюр Бежевий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Велюр Сірий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Велюр Чорний
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Велюр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 984 ₴











