Розмір: В: 960 мм; Г: 530 мм; Ш: 390 мм.
Колір: Каркас: Білий; Сидіння: Сіро-бежевий.
Колір: Каркас: Білий; Сидіння: Світло-сірий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Сірий.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Світло-сірий;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Темний Шоколад;
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Чорний.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Шкірзамінник.
Продаж кратно 4 шт (коробка).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 960 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глубина | 530 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 418 ₴










