Розмір: В: 89 см; Г: 57 см; Ш: 53 см;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: латте;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: велюр сірий;
Матеріал: Каркас: ніжки - метал; Сидіння: фанера гнутоклеєна + поролон у велюрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 570 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 412 ₴












