Розмір: В: 890 мм; Г: 550 мм; Ш: 440 мм.
Колір: Каркас: білий, ніжки- круглий; Сидіння: бежевий
Колір: Каркас: чорний, ніжки - квадратний; Сидіння: сірий
Колір: Каркас: чорний, ніжки- круглий; Сидіння: темно-сірий
Колір: Каркас: Чорний, ніжки - квадратний; Сидіння: Цегляний.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+тканина букле.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴










