Розмір: Висота: 79 см; Глибина: 48 см Ширина: 45 см;
Висота до сидіння: 46 см
Висота спинки: 35 см
Ширина спинки: 41 см
Глибина сидіння: 38 см
Ширина сидіння: 43 см
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: бежевий
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Темно-сірий
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна + тканина букле
Продаж кратно 4 шт (коробка)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 790 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴






