Розмір: 1200*800; Висота: 750.
Колір: Каркас і ніжки: Натуральний+Чорний; Столешня: Прозоре скло.
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево Бук+Метал; Столешня: Загартоване скло.
Товщина столешні: 10 мм.
Загартоване скло - звичайне листове скло, яке спочатку нагрівають до температури загартування (650—680 °C), а потім рівномірно охолоджують холодним повітрям з обох боків. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові механічні напруги стиснення, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет | Бук |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 8 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло |
| Каркас, ножки | натуральное дерево, металл |
Информация для заказа
- Цена: 6 216 ₴







