Розмір: В: 840 мм; Г: 500 мм; Ш: 460 мм.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Білий.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Аквамарин.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Бузковий.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Гірчичний.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Зелений
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Оливковий.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Пісочний;
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Сірий.
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Синій
Колір: Каркас: Натуральний+Чорний; Сидіння: Чорний.
Матеріал: Каркас: Дерево Бук+Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+шкірзамінник.
Продаж кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | фанера |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 500 мм |
- Цена: 1 754 ₴












