Розмір: 105(+40)*75
Колір: Темний горіх
Колір: Рустикаль
Колір: Горіх
Колір: білий, ваніль
Матеріал: Каркас і ніжки: Масив сосни;
Столешня: Шпонований дубом МДФ
Тріумф – розсувний овальний стіл для вітальні з елегантною точеною ніжкою, виготовлений з натурального дерева. Торці столу гарно фрезеровані та пофарбовані. Столик виготовлений із масиву натурального дерева (каркас та ніжки). Натуральна деревина - це матеріал, який фактично позбавлений недоліків, тому що вона щільна, тверда, красива. Стільниця виготовлена з плити МДФ, покритої шпоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1050 мм |
| Ширина стола | 1050 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1450 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1050 мм |
| Диаметр | 1050 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 379 ₴












