Розмір: D=675mm, H=700mm
Колір: ваніль
Колір: Горіх
Матеріал: Каркас: масив сосни;
Столешня: МДФ фарбований;
Кавовий столик виконує багато функцій. На ньому можна зберігати книги та журнали, на нього можна ставити їжу та напої, а ще його можна використовувати для настільних ігор. До того ж це центральний елемент інтер'єру кімнати, його важко не помітити, і саме тому вам потрібно вибрати кавовий столик Одісей від магазина меблів Матраскін. Цей недорогий, але якісний столик має низку незаперечних переваг! Ви купуєте кавовий стіл із натурального дерева в стилі класік, який ніколи не виходить із моди. Стільниця - шпонований дубовим шпоном МДФ! Лакофарбові матеріали виробництва Італії. І все це за прийнятну ціну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Круглый |
| Раскладная столешница | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 675 мм |
| Ширина стола | 675 мм |
| Высота стола | 700 мм |
- Цена: 3 780 ₴





