Розмір: 1020(+330)*685; H=700
Колір: Темний горіх, горіх
Колір: Білий, Ваніль
Матеріал: Каркас: масив сосни;
Столешня: Шпонований дубом МДФ
Ідеальним поєднанням ціни та якості може бути стіл Аврора від компанії МІКС-Меблі. Обідній розсувний стіл з натурального дерева має гарні різьблені ніжки. Для його виготовлення використовується масив натурального дерева, який здатний забезпечити довговічність та тривалу службу Вам та Вашій родині. Покриття лаком надає МДФ додаткову стійкість до механічних пошкоджень (подряпин, сколів) та вологи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1020 мм |
| Ширина стола | 685 мм |
| Высота стола | 700 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1350 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1020 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 308 ₴









