Розмір: 150(+40)*90
Колір: Білий, ваніль
Колір: Горіх італійський
Колір: Темний горіх, горіх
Матеріал:
Каркас: масив сосни;
столешня: МДФ фарбований.
Чудовий вибір для великої гостьової кімнати - розкладний столик з натурального дерева, висока якість виконання - буде довго служити і радувати Вас і Ваших близьких! Покриття лаком надає МДФу додаткову стійкість до механічних пошкоджень (царапин, сколів) та вологи. Декоративні елементи – точені ніжки та основа столу Вавілон від магазину меблів Матраскін роблять його зовнішній вигляд неповторним і яскравим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 700 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1900 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 395 ₴












