Розмір: 2000(+400+400)*1000
Колір: Горіх
Колір: Білий
Матеріал: Шпонований дубом МДФ
Якщо Ви щасливий володар великої родини або любите збирати великі компанії, то Вам просто необхідний дерев'яний стіл Гетьман від компанії МІКС Меблі. Стіл виготовлений з масиву бука, стільниця - з плити МДФ, покритої шпоном. Дуб та бук – одні з найміцніших порід дерев на планеті. Це забезпечить десятиліття бездоганної служби столу та стійкість до різних пошкоджень під час експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 2000 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 700 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 2000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 640 ₴










