Розмір: 900*680, h: 735
Колір: Слонова кістка, темний горіх
Колір: Білий
Матеріал: Каркас: масив дерева; Столешня: шпонований дубом МДФ
Моно - не розсувний стіл для вітальні з натурального дерева з елегантною точеною ніжкою. Торці столу красиво зафрезовані та пофарбовані. Столик виготовлений з масиву натурального дерева (каркас та ніжки). Стільниця виготовлена з плити МДФ, покритої шпоном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 680 мм |
| Высота стола | 735 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 198 ₴









