Розмір: 1200(+400)*900
Розмір: 1600(+400)*900
Колір: Горіх, Каштан
Матеріал: Шпонований дубом МДФ
Дерев'яний стіл Орфей від компанії МІКС Меблі виготовлений з масиву бука, стільниця - це МДФ + дубовий шпон. Меблі з масиву бука - ідеальний вибір для людей, які цінують своє здоров'я та комфорт. Меблі з бука міцні, красиві, недорогі і стануть справжньою прикрасою вашого житла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 735 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 540 ₴




